Evli olduğu kadını öldürüp 200 parçaya ayıran erkeğe müebbet hapis

İngiltere’de evli olduğu kadını öldürdükten sonra cesedini 200’den fazla parçaya ayıran Nicholas Metson, ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Mart 2023’te 26 yaşındaki Holly Bramley’i en az dört kez bıçakladıktan sonra katleden Metson’un, ceset parçalarını nehre atmasına yardım etmesi için bir arkadaşına 50 sterlin ödediği ortaya çıkmıştı.

‘SAPKIN VE BARBAR’

Metson, Lincoln kentinde birlikte yaşadıkları dairenin mutfak kilerinde Bramley’e ait ceset parçalarını da bir hafta boyunca sakladığını itiraf etti. Savılar, Metson’ı ‘sapkın ve barbar’ sözleriyle niteledi.

‘PARÇALARIN TAMAMI BULUNAMADI’

Metson’un Bramley’i öldürdükten sonra temizlik malzemesi satın aldığı ve okul arkadaşı Joshua Hancock’a ceset parçalarını Witham Nehri’ne taşınmasına yardım etmesi için 50 sterlin teklif ettiği ortaya çıktı. Mahkemede, Bramley’in kalbinin bazı parçaları da dahil olmak üzere kalıntıların tümünün bulunamadığı kaydedildi.

GOOGLE’DA ‘CESETTEN NASIL KURTULURUM’ ARAMASI YAPMIŞ

Metson’un, Google’da “Cesetten nasıl kurtulurum”, “Eşim ölürse ne gibi kazançlar elde edebilirim” ve “Tanrı cinayeti affeder mi” gibi aramalar yaptığı da tespit edildi. 26 yaşındaki Bramley’in kalıntıları, 25 Mart’ta bir yürüyüşçü tarafından bulunmuştu. Yürüyüşçü, bir el görene kadar kalıntıların ‘bir hayvana ait olduğunu düşündüğünü’ aktarmıştı.

(DIŞ HABERLER SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir